RAMIĘ PRESTON OFFBOX36 XS FEEDER ARM LONG 100-180CM
Po110080
W skład zestawu wchodzi ramię oraz 6 nakładek, po 2 każda: 30mm Okrągła, 25mm Okrągła, 23mm OnBox. Bez używania wkładek kompatybilne z nogami o średnicy 36mm